O společnosti

Dvacet let na trhu informačních technologií je již za námi.

Před námi je ale spousta práce s cílem zvládnout další dvacítku.

Informace o společnosti Podnikání je hra a nás baví ji hrát.

Společnost CREDIS působí již dvě desítky let na trhu IT jako partner pro implementace informačních systémů v oblasti řízení podniků, vedení účetnictví, výroby a lidských zdrojů. Hned po svém založení v roce 1992 se společnost stala významným implementačním partnerem pro zavádění informačního systému ZEIS v podnicích zabývajících se zemědělskou výrobou. Většina z těchto podniků je dodnes našimi klienty se kterými stále úzce spolupracujeme a tvoří jeden z pilířů našeho portfolia.

Postupem času jsme rozšířili svou činnost o další související služby a v současné době jsme smluvním partnerem Ústavu zemědělské ekonomiky a informací (ÚZEI) při Ministerstvu zemědělství, se kterým spolupracujeme na zpracování ekonomických analýz v síti výběrových zemědělských podniků FADN. I nadále jsme partnerem společnosti PROFEX AM s.r.o., výrobcem ekonomického informačního systému ZEIS a zabýváme se správou a implementacemi několika dalších účetních a informačních systémů. Ze samotné podstaty našich služeb kolem podnikových ERP systémů později vyplynuly i naše další činnosti, kterými jsou vedle poskytování poradenství v oblasti účetnictví a daní i jiné, související služby jako je pořádání školení, webdesign nebo poradenství V ICT.

picture

V oblasti dodávek výpočetní techniky jsme nahradili původní vlastní montáž hardware a aktivní obchodování běžné v 90. letech minulého století sofistikovanějším přístupem k této činnosti a společně s významným hráčem na trhu IT v České republice jsme pro naše klienty vytvořili jednoduchou formu elektronického obchodu pro snadné nakupování po internetu. Pro naše klienty realizujeme kompletní dodávky počítačových sítí, jejich správu, servis a zabezpečení. Nabízíme také služby spojené s tvorbou vývoje uživatelských aplikací podle přání a potřeb zákazníka.

Rozsáhlým využíváním moderních technologií jsme v naší společnosti dosáhli výrazných úspor v oblasti lidských zdrojů a v malém týmu s pomocí externích spolupracovníků se nám daří efektivně uspokojovat potřeby našich klientů.
                                                                                                                            Ing. Petr Koten
                                                                                                                        jednatel společnosti

 

Naše poslání
Naše poslání je spokojený zákazník

"Aby naši klienti byli spokojeni s našimi službami, musíme být neustále o krůček napřed"

Příležitost jak udržet krok s bouřlivým vývojem vidíme v systému neustálého sebevzdělávání a sledování novinek v oboru.
Získané poznatky se potom snažíme předávat dál našim klientům, protože s informovaným uživatelem je spolupráce daleko snadnější a efektivnější.

Sledujte zprávy na našem blogu
Na našem firemním blogu můžete sledovat aktuální zprávy o dění a novinkách ve společnosti.

Blog

 

Novinky a události
Sledujte nejnovější zprávy o připravovaných akcích.

2. července 2013 | 0 komentářů
Školení v roce 2013
Hned po prázdninách jsme pro Vás připravili školení,
kde se dozvíte co nás čeká nového v oblasti daní,
mezd a účetnictví.   vice...