Služby pro klienty

Spokojenost našich klientů je naší prioritou a nevidíme

jediný důvod, proč bychom to měli měnit.

Naše specializace Dodávky podnikových ERP systémů, poradenství, podpora

Pro své klienty poskytujeme služby na úrovni systémového integrátora v oblasti dodávek podnikových ERP systémů. Systémovou integraci chápeme jako široce interdisciplinární obor zahrnující širokou škálu činností působících napříč množstvím souvisejících oborů od počáteční fáze poradenství přes návrh projektové části celého řešení, hardwarového vybavení, instalaci podnikových sítí, komunikačních prvků, implementaci informačních systémů, uživatelské školení pracovníků až po účetní a daňový servis pro naše klienty.

 

ZEIS

ZEIS

ZEIS

ZEIS je komplexní podnikový informační systém, pro řízení výrobních podniků postavený na nových technologiích využívajících podporu systému MS WINDOWS včetně poslední verze WINDOWS 8.

ZEIS

Moduly a analýzy ZEIS

ZEIS

S podporou informačního systému ZEIS nebo s použitím výstupů z jiných informačních systémů zpracujeme finanční analýzu podniku a přesně definujeme jeho slabé a silné stránky.

Webdesign

Webdesign

Webdesign

Pro naše klienty navrhneme a graficky zpracujeme webové stránky včetně technických řešení webhostingu a implementace redakčního systému včetně zaškolení.


neaktivní

Účetní a daňový servis

picture

S podporou informačního systému ZEIS nebo s použitím výstupů z jiných informačních systémů zpracujeme firemní účetnictví a a daňová přiznání.

Školení

Školení

Školení

Projděte si informace o pořádaných školeních. Možná Vás některé z nich zaujme.
Budeme se těšit na Vaši účast.

podpora a servis

ICT podpora

picture

Servis a podpora pro uživatele informačních systémů implementovaných naší společností.
picture

Ceník služeb

picture
picture

picture


picture

picture